Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > W22-R47JI
W22-R47JI
W22-R47JI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop W22-R47JI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer W22-R47JI
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 0.47 OHM 7W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer W22-R47JI Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 0.47 OHM 7W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67344 pcs Data papier W20 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±75ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Serie W20
panel Mode 470 mOhms Vermogen (Watt) 7W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Axial
Andere namen 985-1128-1 Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 470 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Samenstelling Wirewound