Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > W24-68KJI
W24-68KJI
W24-68KJI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop W24-68KJI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer W24-68KJI
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 68K OHM 14W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer W24-68KJI Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 68K OHM 14W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21417 pcs Data papier W20 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±75ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm) Serie W20
panel Mode 68 kOhms Vermogen (Watt) 14W