Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CBC2016T100M
CBC2016T100M
CBC2016T100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CBC2016T100M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CBC2016T100M
Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 10UH 350MA 1.066 OHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CBC2016T100M Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 10UH 350MA 1.066 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) afscherming Unshielded
Serie CB, C Type ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos 0806 (2016 Metric) Andere namen 587-1606-1
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 32MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1.066 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 1.066 Ohm Max
Huidige score 350mA Current - Verzadiging 380mA