Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > LAV35VB271J
LAV35VB271J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LAV35VB271J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LAV35VB271J
Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 270UH 105MA 11 OHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LAV35VB271J Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 270UH 105MA 11 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5132 pcs Data papier LA, LH Radial Leaded Inductors
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm) afscherming Unshielded
Serie LA, V Type ratings -
Q @ Freq 50 @ 796kHz Packaging Tray
Verpakking / doos Radial Andere namen LA LAV 35VB 271J
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 796kHz
Inductie 270µH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4.6MHz gedetailleerde beschrijving 270µH Unshielded Inductor 105mA 11 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Huidige score 105mA