Huis > producten > Embedded Computers > Single Board Computers (SBC's) > PICOIMX6S10R512SD
PICOIMX6S10R512SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PICOIMX6S10R512SD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PICOIMX6S10R512SD
Fabrikant TechNexion
Beschrijving KIT STARTER FOR I.MX6
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PICOIMX6S10R512SD Fabrikant TechNexion
Beschrijving KIT STARTER FOR I.MX6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1612 pcs Data papier
Categorie Embedded Computers watchdog timer -
video uitgangen HDMI, LVDS, MIPI, TTL USB USB OTG 2.0
Storage Interface SD, SDIO Snelheid 1.0GHz
Size / Dimension 1.375" x 1.625" (36mm x 40mm) Serie PICO
RAM Capaciteit / geïnstalleerd 512MB/512MB Vermogen (Watt) -
Temperatuur 0°C ~ 60°C Aantal Cores 1