Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > DWT1.50BK
DWT1.50BK
DWT1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DWT1.50BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DWT1.50BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 96 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DWT1.50BK Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 96 pcs Data papier Turtle Wrap Spec SheetTurtle Wrap Catalog
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.020" (0.51mm) Type Attributen Split Flexible Tube
Type Self Wrap Serie Turtle Wrap™
Temperatuur -40°C ~ 121°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Materiaal Nylon, Neoprene Coated
Lengte 150' (45.72m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Milieubescherming UV Resistant Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid -
Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 1.500" (38.10mm) Diameter - Binnen, Uitgebreid -