Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > FSN0.75SV
FSN0.75SV
FSN0.75SV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FSN0.75SV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FSN0.75SV
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 328' SILVER
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 17 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FSN0.75SV Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 328' SILVER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17 pcs Data papier Flexo® Shield DatasheetFlexo® Shield Catalog Page
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.013" (0.33mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® Shield
Temperatuur -40°C ~ 150°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL VW-1 Materiaal Copper, Tinned and Aramid
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Vloeistofbescherming -
Lengte 328' (100.00m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hitte bescherming Flame Retardant, Heat Resistant Kenmerken Clean Cut, EMI Resistant, Shielded
Milieubescherming - Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid -
Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 0.750" (19.05mm) Diameter - Binnen, Uitgebreid 1.000" (25.40mm)