Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > PTN1.25BK
PTN1.25BK
PTN1.25BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTN1.25BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTN1.25BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 878 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTN1.25BK Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 878 pcs Data papier Flexo® PET DatasheetFlexo® PET, Remix Catalog Page
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.025" (0.64mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® PET
Andere namen 1030-1010
PTN125BK
Temperatuur -70°C ~ 125°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Materiaal Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Vloeistofbescherming Gasoline Resistant Lengte 250' (76.20m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hitte bescherming Heat Resistant
Kenmerken Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Milieubescherming UV Resistant
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 1.250" (31.75mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 1.750" (44.45mm) Kleur Black