Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > RYN0.50BK
RYN0.50BK
RYN0.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RYN0.50BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RYN0.50BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1/2" X 100' BLACK
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 847 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RYN0.50BK Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1/2" X 100' BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 847 pcs Data papier Flexo PPS Catalog PageFlexo PPS Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.024" (0.61mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® PPS™
Andere namen Q6340952A Temperatuur -70°C ~ 200°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Materiaal Polyphenylene Sulfide (PPS), Halogen Free Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Vloeistofbescherming Fuel Resistant, Moisture Resistant Lengte 100' (30.48m)
Kenmerken Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Milieubescherming -
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 0.500" (12.70mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 0.750" (19.05mm) Kleur Black