Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > TWN1.50SV
TWN1.50SV
TWN1.50SV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWN1.50SV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWN1.50SV
Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1.5" X 200' SILVER
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 118 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TWN1.50SV Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1.5" X 200' SILVER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 118 pcs Data papier ThermaShield Catalog PageThermashield Wrap Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte 5.000" (127.00mm)
Muurdikte 0.025" (0.64mm) Type Attributen Split Flexible Tube
Type Self Wrap Serie ThermaShield® Wrap
Temperatuur -60°C ~ 255°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse Non Combustible Materiaal Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Vloeistofbescherming Gasoline Resistant
Lengte 200' (60.96m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hitte bescherming Heat Resistant Kenmerken Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut
Milieubescherming - Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid -
Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 1.500" (38.10mm) Diameter - Binnen, Uitgebreid -