Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > AX97-40102
AX97-40102
AX97-40102
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AX97-40102 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AX97-40102
Fabrikant Triad Magnetics
Beschrijving FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AX97-40102 Fabrikant Triad Magnetics
Beschrijving FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43194 pcs Data papier AX97 Series Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm) afscherming Unshielded
Serie AX97 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -
montage Type Surface Mount Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.284" (7.21mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1mH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 1.45 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Huidige score 650mA Current - Verzadiging -