WSU090-1300-R13
WSU090-1300-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WSU090-1300-R13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WSU090-1300-R13
Fabrikant Triad Magnetics
Beschrijving 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WSU090-1300-R13 Fabrikant Triad Magnetics
Beschrijving 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13464 pcs Data papier WSU090-1300-R13 Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 9V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 43.0mm x 30.0mm) Serie WSU
Region Gebruikt North America Vermogen (Watt) 12W
Polarisatie Negative Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 237-2262 Temperatuur 0°C ~ 40°C
Geen laadvermogen verbruik 100mW (Max) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Fixed Blade Input Connector NEMA 1-15P
Formulier Wall Mount doeltreffendheid Level VI
gedetailleerde beschrijving 9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Current - Output (Max) 1.3A
Snoerlengte 60" (1.52m) goedkeuringen cETLus