PPG102C1
PPG102C1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PPG102C1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PPG102C1
Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving SENSOR RTD 1KOHM 0.24% RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PPG102C1 Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving SENSOR RTD 1KOHM 0.24% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60199 pcs Data papier PPG Series DatasheetPPG102C1 Drawing
Categorie Sensoren, Transducers Beëindiging PC Pins
temperatuurcoëfficiënt ±3850ppm/°C Serie PPG
weerstand Tolerantie ±0.24% Weerstand @ 0 ° C 1 kOhms
OTO-materiaal Platinum Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 615-1045
PPG102C1RD
Temperatuur -50°C ~ 500°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 1 kOhms RTD Platinum ±0.24% ±3850ppm/°C 500°C Radial
Actueel 1mA Nauwkeurigheid ±0.6°C