Huis > producten > Sensoren, Transducers > Temperatuursensoren - NTC Thermistors > SM502F1K-R0
SM502F1K-R0
SM502F1K-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM502F1K-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM502F1K-R0
Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving THERMISTOR NTC 5KOHM 3419K MELF
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM502F1K-R0 Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving THERMISTOR NTC 5KOHM 3419K MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85051 pcs Data papier SM Series DatasheetSM502F1K Drawing
Categorie Sensoren, Transducers Serie SM
Weerstand in Ohms @ 25 ° C 5k weerstand Tolerantie ±10%
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Andere namen 615-1106
SM502F1K-R0
Temperatuur -55°C ~ 220°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte - Lead Wire -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 3419K B Waarde Tolerantie -
Gerelateerde producten
  • Deel#:SM50
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:DIODE GEN PURP 5KV 300MA AXIAL