Huis > producten > Circuit Protection > Inrush Huidige Limieten (ICL) > ST20002B
ST20002B
ST20002B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST20002B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST20002B
Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST20002B Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72578 pcs Data papier ST Series DatasheetST20002B Drawing
Categorie Circuit Protection Tolerantie ±20%
Serie ST R Current 600 mOhms
R 25 ° C 20 Ohms Packaging Bulk
Andere namen 615-1099 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.310" (7.87mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter 0.500" (12.70mm) gedetailleerde beschrijving Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 1.75A 0.500" (12.70mm)
Current - Steady State Max 1.75A goedkeuringen -