Huis > producten > Circuit Protection > Inrush Huidige Limieten (ICL) > ST30002B
ST30002B
ST30002B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST30002B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST30002B
Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 30 OHM 20% 2A 13.97MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ST30002B Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 30 OHM 20% 2A 13.97MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5109 pcs Data papier ST30002B DrawingST Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Tolerantie ±20%
Serie ST R Current 700 mOhms
R 25 ° C 30 Ohms Packaging Bulk
Afstand tussen de draden 0.200" (5.08mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter 0.550" (13.97mm) gedetailleerde beschrijving Inrush Current Limiter 30 Ohms ±20% 2A 0.550" (13.97mm)
Current - Steady State Max 2A goedkeuringen -