Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > B048T320T30A
B048T320T30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B048T320T30A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B048T320T30A
Fabrikant Vicor Corporation
Beschrijving BCM BUS CONVERTER 32V 300W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B048T320T30A Fabrikant Vicor Corporation
Beschrijving BCM BUS CONVERTER 32V 300W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1053 pcs Data papier B048x320y30A Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Working 300W
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 32V Voltage - Input (Max) 55V
Voltage - Dropout (standaard) 38V Type Bus Converter Module
Size / Dimension 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serie VI Chip® BCM®
RoHS Status Bulk Ripple Current - lage frequentie ITE (Commercial)
Polarisatie Module Uitgangsconfiguratie 1
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Fabrikant Onderdeelnummer B048T320T30A
Line Verordening 96.2% Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Feature Pins 9A Uitgebreide beschrijving Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 32V 9A 38V - 55V Input
Beschrijving BCM BUS CONVERTER 32V 300W Current - Doorslagstroom 2.25kV (2250V)