Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V110B8T150BF2
V110B8T150BF2
V110B8T150BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V110B8T150BF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V110B8T150BF2
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 8V 150W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V110B8T150BF2 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 8V 150W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4562 pcs Data papier 110V Input Mini Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 8V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 66V
Voltage - Input (Max) 154V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serie MINI
Vermogen (Watt) 150W Packaging Bulk
Verpakking / doos 9-DIP Module Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OVP, UVLO
doeltreffendheid 86.8% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 66V - 154V Input
Current - Output (Max) 18.75A Base Part Number V110B8T150