Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V110C36T100BS3
V110C36T100BS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V110C36T100BS3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V110C36T100BS3
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 100W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V110C36T100BS3 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 100W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4215 pcs Data papier 110V Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 36V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 66V
Voltage - Input (Max) 154V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 100W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 86.4%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input Current - Output (Max) 2.78A