Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V24B36C150BL2
V24B36C150BL2
V24B36C150BL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V24B36C150BL2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V24B36C150BL2
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 150W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4938 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V24B36C150BL2 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 150W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4938 pcs Data papier 24V Input Mini Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 36V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serie MINI
Vermogen (Watt) 150W Packaging Bulk
Verpakking / doos 9-DIP Module Temperatuur -20°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Kenmerken OVP, UVLO
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 18V - 36V Input
Current - Output (Max) 4.17A Base Part Number V24B36C150