Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V28A5T175B3
V28A5T175B3
V28A5T175B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V28A5T175B3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V28A5T175B3
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 175W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 464 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V28A5T175B3 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 175W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 464 pcs Data papier 28V Wide Input Maxi Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) Serie Maxi
Vermogen (Watt) 175W Packaging Bulk
Verpakking / doos Full Brick Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 76.8%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Current - Output (Max) 35A