Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V300C28C150BL
V300C28C150BL
V300C28C150BL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V300C28C150BL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V300C28C150BL
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 150W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 758 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V300C28C150BL Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 150W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 758 pcs Data papier V300 Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 28V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 180V
Voltage - Input (Max) 375V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 150W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Andere namen 1102-1351
V300C28C150BL-ND
Temperatuur -20°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 86.5%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input Current - Output (Max) 5.36A