Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V48C28M75BL3
V48C28M75BL3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V48C28M75BL3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V48C28M75BL3
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 75W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4695 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V48C28M75BL3 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 75W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4695 pcs Data papier 48V Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 28V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 75W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Temperatuur -55°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 88.4%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 2.67A