Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V72C36C150B
V72C36C150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V72C36C150B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V72C36C150B
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 150W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5221 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V72C36C150B Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 36V 150W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5221 pcs Data papier 72V Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 36V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 43V
Voltage - Input (Max) 110V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 150W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Temperatuur -20°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 87.9%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input Current - Output (Max) 4.17A
Base Part Number V72C36C150 toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
  • Deel#:V72C28T150BS
  • fabrikanten:Vicor
  • Beschrijving:DC DC CONVERTER 28V 150W
  • Op voorraad:5579
  • Deel#:V72C28T150BN
  • fabrikanten:Vicor
  • Op voorraad:5885
  • Deel#:V72C36C150BL2
  • Deel#:V72C36C150BG2