Huis > producten > weerstanden > Gespecialiseerde Weerstanden > FNPYR0100B
FNPYR0100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FNPYR0100B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FNPYR0100B
Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving RES SHUNT 0.01 OHM 0.1% 500W
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 187 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FNPYR0100B Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving RES SHUNT 0.01 OHM 0.1% 500W Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 187 pcs Data papier FNP Series Datasheet
Categorie weerstanden Type Shunt, Battery
Tolerantie ±0.1% temperatuurcoëfficiënt ±2.5ppm/°C
Serie FNP panel Mode 10 mOhms
Vermogen (Watt) 500W Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Chassis Mount gedetailleerde beschrijving 10 mOhms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount
Samenstelling Metal Foil toepassingen -
Gerelateerde producten
FNP850-12G Image
FNP850-12RG Image
  • Deel#:FNP850-12RG
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:AC/DC CONVERTER 12V 850W