Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MAX90K000B
MAX90K000B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAX90K000B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAX90K000B
Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving RES 90K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 6323 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MAX90K000B Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving RES 90K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Leid Free Status / RoHS Status
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±5ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) Serie MA
panel Mode 90 kOhms Vermogen (Watt) 0.3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -65°C ~ 175°C Aantal Beëindiging 2
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Hoogte - Zittend (Max) 0.335" (8.50mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 90 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Samenstelling Metal Foil