Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MP761R45
MP761R45
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MP761R45 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MP761R45
Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving MP761R45 0.05% BULK
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 9459 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MP761R45 Fabrikant Vishay Precision Group
Beschrijving MP761R45 0.05% BULK Leid Free Status / RoHS Status
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.05%
temperatuurcoëfficiënt ±5ppm/°C Leverancier Device Pakket 2-SMD
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie MP
panel Mode 761.45 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging - Verpakking / doos 1210 (3225 Metric), J-Lead
Temperatuur -65°C ~ 175°C Aantal Beëindiging 2
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Hoogte - Zittend (Max) 0.087" (2.20mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 761.45 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Samenstelling Metal Foil