Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0201N150G500CT
0201N150G500CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0201N150G500CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0201N150G500CT
Fabrikant Walsin Technology
Beschrijving CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0201
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0201N150G500CT Fabrikant Walsin Technology
Beschrijving CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.013" (0.33mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Andere namen 1292-1137-6 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Capaciteit 15pF toepassingen General Purpose