ACM24US12
ACM24US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ACM24US12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ACM24US12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ACM24US12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6739 pcs Data papier ACM24 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.176 lb (80.00g)
Voltage - Output 12V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (87.9mm x 30.0mm x 56.9mm) Serie ACM24 (24W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 24W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-4110 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 75mW (Max) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Sold Separately) Formulier Wall Mount
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 2A Snoerlengte -