AEB70US19
AEB70US19
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AEB70US19 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AEB70US19
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 72W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AEB70US19 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 72W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1765 pcs Data papier AEB Series, 36-100 W
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.761 lb (345.18g)
Voltage - Output 19V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm) Serie AEB70 (70W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 72W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatuur 0°C ~ 60°C Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Formulier Desktop (Class I)
doeltreffendheid Level V gedetailleerde beschrijving 19V 72W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 3.7A Snoerlengte 48" (1.22m)