AEL20US24
AEL20US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AEL20US24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AEL20US24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AEL20US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2552 pcs Data papier AEL Series, 15-80W*
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.375 lb (170.1g)
Voltage - Output 24V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) Serie AEL20 (20W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 20W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Temperatuur -20°C ~ 60°C Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C6 Formulier Desktop (Class I)
doeltreffendheid Level V gedetailleerde beschrijving 24V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 830mA Snoerlengte 48" (1.22m)