AFM60US15
AFM60US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AFM60US15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AFM60US15
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AFM60US15 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2903 pcs Data papier AFM Series, 30-60 W
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.78 lb (353.8g)
Voltage - Output 15V Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
Size / Dimension 4.92" L x 2.44" W x 1.34" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm) Serie AFM60 (60W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 60W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-1017 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level V
gedetailleerde beschrijving 15V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 4A
Snoerlengte 37.4" (0.95m) goedkeuringen CB, TUV, UL