AHM150PS24
AHM150PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AHM150PS24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AHM150PS24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 920 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AHM150PS24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 1.3 lbs (589.7g)
Voltage - Output 24V Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
Size / Dimension 7.80" L x 3.15" W x 1.45" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm) Serie AHM150 (150W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 150W
Polarisatie - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andere namen 1470-1036 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level V
gedetailleerde beschrijving 24V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 6.25A
Snoerlengte 35.4" (0.9m) goedkeuringen CB, TUV, UL