AMM120PS20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AMM120PS20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AMM120PS20
Fabrikant XP Power
Beschrijving 60-150 WATTS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 667 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AMM120PS20 Fabrikant XP Power
Beschrijving 60-150 WATTS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 667 pcs Data papier AMM Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 20V
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Size / Dimension 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm)
Serie AMM120 (120W) Region Gebruikt International
Vermogen (Watt) 120W Polarisatie -
Output Connector DIN, 4 Pin Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik - Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving 20V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 6A
Snoerlengte 76" (1.93m) goedkeuringen cUL