AMM150PS27
AMM150PS27
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AMM150PS27 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AMM150PS27
Fabrikant XP Power
Beschrijving 60-150 WATTS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 481 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AMM150PS27 Fabrikant XP Power
Beschrijving 60-150 WATTS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 481 pcs Data papier AMM Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 27V
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Size / Dimension 8.17" L x 3.23" W x 1.96" H (207.6mm x 82.0mm x 49.7mm)
Serie AMM150 (150W) Region Gebruikt International
Vermogen (Watt) 150W Polarisatie -
Output Connector DIN, 4 Pin Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik - Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving 27V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 5.56A
Snoerlengte 78" (1.98m) goedkeuringen cUL