Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > ASB110PS12
ASB110PS12
ASB110PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ASB110PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ASB110PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 110W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 637 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ASB110PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 110W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 637 pcs Data papier ASB110 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.51 lb (231.33g)
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm) Serie ASB110
Vermogen (Watt) 110W Verpakking / doos 5-DIP Module
Andere namen 1470-2698 Temperatuur -40°C ~ 85°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Verordening load ±0.5% Line Verordening ±0.5%
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OTP, OVP
doeltreffendheid 90% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 9.17A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 9.17A goedkeuringen CB, CE, cURus, TUVgs