CCB200PS12
CCB200PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CCB200PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CCB200PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 200W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 743 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CCB200PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 200W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 743 pcs Data papier CCB200,250 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm) Serie CCB200
Vermogen (Watt) 200W Andere namen 1470-4402
Temperatuur -20°C ~ 85°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
doeltreffendheid 95% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 80 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 16.7A goedkeuringen CB, TUV, UL