CLC125US24
CLC125US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CLC125US24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CLC125US24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 55W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CLC125US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 55W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1668 pcs Data papier CLC Series, 125 W
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm) Serie CLC
Vermogen (Watt) 55W (125W Forced Air) Temperatuur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input doeltreffendheid 88%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5.2A 85 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 5.2A