Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > DLE15PS700-A
DLE15PS700-A
DLE15PS700-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DLE15PS700-A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DLE15PS700-A
Fabrikant XP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DLE15PS700-A Fabrikant XP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7392 pcs Data papier DLE Series, 15W - Short Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 14 ~ 22 V Voltage - Isolatie 3.75kV
Voltage - Input (Min) 90VAC Voltage - Input (Max) 264VAC
Type Constant Current topologie AC DC Converter
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 4.33" L x 1.38" W x 0.98" H (110.0mm x 35.0mm x 25.0mm)
Serie DLE ratings IP67
Vermogen (Watt) 15W Andere namen 1470-2359
Temperatuur -20°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, SCP doeltreffendheid 83%
dimmen - gedetailleerde beschrijving 700mA 14 ~ 22 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Current - Output (Max) 700mA goedkeuringen CE, UL