Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > DLE60PS12
DLE60PS12
DLE60PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DLE60PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DLE60PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DLE60PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2735 pcs Data papier DLE45/60 Series - Short Form
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.9 lb (408.23g)
Voltage - Output 9 ~ 12 V Voltage - Isolatie 3.75kV
Voltage - Input (Min) 90VAC Voltage - Input (Max) 305VAC
Type Constant Current, Voltage topologie AC DC Converter
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm)
Serie DLE60 ratings IP67
Vermogen (Watt) 50W Andere namen 1470-2511
Temperatuur -20°C ~ 50°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 86%
dimmen - gedetailleerde beschrijving 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Current - Output (Max) 4.2A goedkeuringen CE, TUV, UL