Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > ECE40US15
ECE40US15
ECE40US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECE40US15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECE40US15
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 40W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECE40US15 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2196 pcs Data papier ECE Series, 20 & 40 W
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.331 lb (150.14g)
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Type Enclosed
Size / Dimension 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm) Serie ECE
Vermogen (Watt) 40W Verpakking / doos 4-DIP Module
Andere namen 1470-1140 Temperatuur -25°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Verordening load ±1% Line Verordening ±0.5%
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OVP, SCP
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Current - Output (Max) 2.67A goedkeuringen CSA, cUL, EN, UL