ECS45US15
ECS45US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECS45US15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECS45US15
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 45W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECS45US15 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 45W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm) Serie ECS
Vermogen (Watt) 45W Andere namen 1470-1288
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 90% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3A 80 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 3A goedkeuringen CB