GCS250PS28
GCS250PS28
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GCS250PS28 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GCS250PS28
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 28V 250W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GCS250PS28 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 28V 250W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1189 pcs Data papier GCS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 28V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm) Serie GCS
Vermogen (Watt) 180W (250W Forced Air) Andere namen 1470-2521
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 93% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 6.4A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 6.4A goedkeuringen CB, CE