Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH5024WS15
ICH5024WS15
ICH5024WS15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH5024WS15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH5024WS15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 50W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ICH5024WS15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1125 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 9V Voltage - Input (Max) 36V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 50W Packaging -