Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IEU0205S3V3
IEU0205S3V3
IEU0205S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IEU0205S3V3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IEU0205S3V3
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IEU0205S3V3 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5591 pcs Data papier IEU02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 10V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) Serie IEU02
Vermogen (Watt) 1.3W Packaging Tube
Verpakking / doos 8-DIP Module, 4 Leads Andere namen 1470-3583
Temperatuur -40°C ~ 95°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, SCP doeltreffendheid 79%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 4.5V - 10V Input Current - Output (Max) 400mA