Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IHA0109S12
IHA0109S12
IHA0109S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IHA0109S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IHA0109S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IHA0109S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14116 pcs Data papier IHA01 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 6kV
Voltage - Input (Min) 8.1V Voltage - Input (Max) 9.9V
Type Isolated Module Size / Dimension 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
Serie IHA01 Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tube Verpakking / doos 7-SIP Module, 4 Leads
Andere namen 1470-3787 Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 73% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 8.1V - 9.9V Input
Current - Output (Max) 83mA toepassingen ITE (Commercial)