Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IML0215D15
IML0215D15
IML0215D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IML0215D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IML0215D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 2W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IML0215D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12185 pcs Data papier IML02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 4kV Voltage - Input (Min) 13.5V
Voltage - Input (Max) 16.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.47" H (19.5mm x 9.8mm x 12.0mm) Serie IML02
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 5 Leads Andere namen 1470-3690
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 13.5V - 16.5V Input Current - Output (Max) 66mA, 66mA