Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IMM0112D12
IMM0112D12
IMM0112D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMM0112D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMM0112D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IMM0112D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9051 pcs Data papier IMM01 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.36" W x 0.44" H (19.5mm x 9.2mm x 11.1mm) Serie IMM01
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 6 Leads Andere namen 1470-3581
Temperatuur -20°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, SCP doeltreffendheid 81%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 42mA, 42mA