Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ISB0112D12
ISB0112D12
ISB0112D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISB0112D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISB0112D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / Verzoek inventaris verificatie
In Stock 9657 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISB0112D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / Verzoek inventaris verificatie
hoeveelheid beschikbaar 9657 pcs Data papier ISB01 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm) Serie ISB01
Vermogen (Watt) 1W Packaging Bulk
Verpakking / doos 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Andere namen 1470-3880
ISB0112D12-ND
Temperatuur -40°C ~ 95°C Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Kenmerken Remote On/Off, SCP doeltreffendheid 81%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 42mA, 42mA