Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ITV2412SA
ITV2412SA
ITV2412SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ITV2412SA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ITV2412SA
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ITV2412SA Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21657 pcs Data papier ITV Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 3.0kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) Serie ITV
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 4 Leads Andere namen 1470-2889-5
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83.3mA 21.6V - 26.4V Input Current - Output (Max) 83.3mA